Kort nieuws februari

  • zondag 5 februari is het de feestdag van de Heilige Agatha, naar wie onze parochie is genoemd. Er is een eucharistieviering om 11u, met het koor “Pro Musica” uit Geraardsbergen. Aansluitend is er een receptie in de school van Landskouter

    Sint Agatha, patroonheilige van de parochie van Landskouter

  • eveneens op zondag 5 februari is er de dag van de ambachten. In ons dorp stelt smid Roger Bockstaele Lembergestraat 29) zijn deuren open van 9u tot 18u
  • midden januari werd er in de bocht van de Geraardsbergesteenweg, aan de afslag met de Rooberg, led-verlichting geplaatst op de middellijn. De Rooberg werd hiervoor een tijdlang afgesloten;
  • de Vrije Basisschool Moortsele-Landskouter bleef gesloten tijdens de algemene staking van maandag 30 januari. Er kon ook geen opvang worden georganiseerd. De school functioneerde wel volledig bij de beperkte staking van donderdag 22 december 2011;
  • de werken aan het gemeenschapscentrum het IJzeren Hekken zijn begonnen
  • binnenkort starten we met onze interviewreeks ‘Het Gemeentehuis‘ waar we, in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012, de intenties van de politieke partijen en politici die opkomen in Oosterzele trachten te achterhalen. Heeft u vragen die u al altijd heeft willen stellen? Mail ze dan door naar post@landskouter.be en u leest misschien het antwoord in een van onze volgende edities
  • in januari haalde SK Landskouter een knappe 6 op 9. Na 3-0 verlies op Pegetem-Schelde, vierde in de stand, won SK met 1-2 bij Nazareth-Eke (vijfde) en versleog het thuis FC Merelbeke B met 4-0. Landskouter heeft zich opgetrokken tot de 10e plaats in 4e provinciale B en telt nu 18 punten uit 17 matchen. Dit weekend zijn alle wedstrijden afgelast. De eerstvolgende thuiswedstrijd is voorzien op zondag 26 februari om 15u tegen Volkegem.
Share Button

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.